♥♥♥ Darmowa wysyłka już od 50 zł!

Kup w przeciągu:

Słomki silikonowe Fommi - najczęściej zadawane pytania

Słomki jednorazowe odchodzą w niepamięć. Zastanawiasz się, czym je zastąpić? Proponujemy wielorazowe słomki silikonowe Fommi. Jeszcze ich nie znasz? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Poniżej publikujemy listę, na której znajdują się najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych słomek.

Dlaczego warto wybrać słomkę silikonową Fommi?

Słomka silikonowa Fommi jest ekologiczną alternatywą dla słomek jednorazowych, a:

  • nie oparzy i nie zmrozi ust, jak słomka stalowa,
  • nie potłucze się, jak słomka szklana,
  • nie nasiąknie wilgocią i nie rozpadnie się, jak słomka papierowa.

Czy słomki silikonowe Fommi są bezpieczne?

Tak, i to pod każdym względem. To artykuły dobrze przemyślane począwszy od etapu produkcji, a zakończywszy na codziennym, wielokrotnym użytkowaniu. Słomki wielorazowe Fommi wykonane są z nieszkodliwego silikonu spożywczego. Silikon to materiał wolny od BPA, BPS, ftalanów, ołowiu, kadmu, rtęci oraz innych szkodliwych dla organizmu substancji. Ma on unikalne właściwości, które sprawiają, że doskonale sprawdza się przy produkcji przyborów kuchennych (obejmujących także słomki wielokrotnego użytku). Jest wytrzymały, więc nadaje do częstego użycia. Wolno przejmuje temperatury z otoczenia, więc nie poparzy i nie zmrozi nam ust. Posiada wysoką odporność na działanie niskich i wysokich temperatur (od - 40 do 220 st. C), dzięki czemu słomek silikonowych możemy bezpiecznie używać w kontakcie z zimnymi i ciepłymi napojami. Możemy je też myć w zmywarce i sterylizować w gorącej wodzie. Miękki i elastyczny materiał jest nie tylko przyjemny w dotyku dla naszych ust, ale też bezpieczny dla naszych zębów, oczu i gardła. Słomek silikonowych Fommi mogą używać nawet małe dzieci, które uczą się pić z kubeczka. Nie włożą ich sobie do oka, nie uszkodzą sobie nimi malutkich zębów i delikatnego gardła.

Jak czyścić słomkę silikonową?

Słomka silikonowa Fommi jest łatwa do utrzymania w czystości. Dołączony do zestawu czyścik do słomek pozwala ją dokładnie wymyć. Przez półprzezroczysty materiał widać, czy wewnątrz nie pozostały żadne nieczystości. Słomka wielorazowa Fommi możne być też myta w zmywarce oraz sterylizowana poprzez krótkie gotowanie w gorącej wodzie (do 220 st. C).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl